• Цената е намалена.
  • Свеж
Отворено Спречување Поплави Риболов Рафтинг Лебдат Sawanobori Возрасни Пена Живот Јакна Вода Спортски Јакни + Опстанок Свирче AT9017

Отворено Спречување Поплави Риболов Рафтинг Лебдат Sawanobori Возрасни Пена Живот Јакна Вода Спортски Јакни + Опстанок Свирче

 
DEN 590.40
DEN 472.00

Стока
Во продавницата

[име] : возрасни живот јакна (со свирката)
[бренд] : aotu
[модел] : AT9017
[Спецификација] : најголем биста 110 cm , должина на : 56 CM, ширина : 40 CM
[тежина] : 250 грама
[боја] : Портокал (на сликата)
[] : пловни можат да го издржат 240 килограми на пловни во возрасни
[материјал] : висок квалитет на светлина лебди материјали, текстил, на надувување на појасот за спасување е водоотпорен посебни материјали, можат ефикасно да водоотпорен, може да се зголеми на живот јакна во пловни на вода.
[Фото] број : Четири
[карактеристики] : висок квалитет на светлина лебди материјали, текстил, на надувување на појасот за спасување е посебен водоотпорен материјал, да може ефективно да водоотпорен, може да се зголеми на живот јакна пловни во вода, овој материјал и обичен живот, јакни од различни.
Квалитетот е многу добар, во животот јакна ракави вклучува свирче. Ова е многу важно, во лицето на тесни и може да се јавите, во отворено вода игра, пливаат во вода, отворено риболов нема да биде, оваа јакна ќе го направат вашиот отворено патување послободно.
[Методи] : го одржуваме телото во хоризонтална или навалите главата над вода, животот јакна бенд врзана вода повторно


Карактеристики на производот

Бренд Име:
AOTU
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>8 Години
Отворено Активност:
Вода-ски
стоки:
Возрасни живот јакни
боја:
Портокал
Материјал:
Меур & водоотпорен материјал
Големина:
Бесплатни прилагодување

Поврзани производи