• Цената е намалена.
  • Свеж
KIMHOME МИЛЕНИЧИЊА Куче Кеси За Мали Кучиња Дише Маскирна Slings Кутре Торба Преносни Патување Милениче Превозникот Торба За Средни Кучиња, Мачки

KIMHOME МИЛЕНИЧИЊА Куче Кеси За Мали Кучиња Дише Маскирна Slings Кутре Торба Преносни Патување Милениче Превозникот Торба За

 
DEN 1249.92
DEN 875.00

Стока
Во продавницата


ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Име : Маскирна милениче крст-торба Материјал : Полиестер платно
Боја : Маскирна сина боја, маскирна розова боја, маскирна браун
Големина : 48cm*28cm*12cm
Применливи сезона : Сите Сезони
Тежина : 0.33 g
Може да носи тежината : 6kg
Погоден за домашни миленици : мали, средни, големи мачки и кучиња
4 причини не може да се замени 1.Површината на Оксфорд ткаенина, носат-отпорни, отпорно на гребење, дише и удобно. 2.Со користење на страна патент дизајн, кршење на традиционалната, лесно да се одржи мачки и кучиња, лесен за употреба. 3.Клучен pop-up тока, лесно да се прилагоди на големината на џебот, така што кучињата чувствуваат поудобно. 4.Дното и назад со еколошки ПВЦ кожа, водоотпорен и издржливи, подолг сервисен живот.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.


Карактеристики на производот

Големина:
L
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
Slings
Стил:
Моден
Применливи Раса Куче:
Универзална
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Дише
Материјал:
Полиестер
Fitable Тежина:
6kg
Тип:
Кучиња
Шема:
Маскирна
боја:
Маскирна сина боја,маскирна розова боја,маскирна браун
Големина:
48*28*12
Производот Категорија:
Куче торба/пет рамо ранци
Погоден за:
мали средни кучиња, мачки

Поврзани производи