• Цената е намалена.
  • Свеж
Бела Оглавник Свадба Фустан од Чипка Сирена Backless Булчински Gown Ракави Свадба Gown со Воз vestito sposa ES896

Бела Оглавник Свадба Фустан од Чипка Сирена Backless Булчински Gown Ракави Свадба Gown со Воз vestito sposa ES896

 
DEN 6480.00
DEN 5508.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Бренд Име:
erosebridal
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Кристално
Број На Модел На:
ES896
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Слика Тип:
Вистински Слики
Силуета:
Сирена

Поврзани производи