• Цената е намалена.
  • Свеж
Molle 2.5 L Хидратација Вода Резервоарот Торбичка Ранец Вода Торба Отворено Спорт, Пешачење Лов Airsoft Тактички Велосипед Отворено Торба

Molle 2.5 L Хидратација Вода Резервоарот Торбичка Ранец Вода Торба Отворено Спорт, Пешачење Лов Airsoft Тактички Велосипед Отворено

 
DEN 1409.28
DEN 719.00

Стока
Во продавницата


Molle 2.5 L Хидратација Вода Резервоарот Торбичка Ранец Вода Торба Отворено Спорт, Пешачење Лов Airsoft Тактички Велосипед Отворено Торба
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Ранец направени со висока густина Најлон материјал.
Можете да прилог на било molle ранец, вест, должност појас или телото оклоп.
1" molle webbing во текот на ранец.
Голем пополнување порта со безбедни печат.
Залак вентил дизајн, погодно за вклучување/исклучување на протокот на вода.
Доаѓа со залак вентил за да се покрие.
Сосема безбедно да се користи.
Со прилагодливи рамо, рака.
Задржи водата кул, за неколку часа.
Екстра сметководствена простор за складирање.
3 L хидратација вода резервоарот е инсталирана во ранец.
ДЕТАЛИ :
Големина - 18" x 7"
Тежина - 430g
Капацитет - 2.5 L 1 X Вода мочниот меур + 1 X Вода Торба Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
Yes
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Molle шуи dai
Функција:
Никој
Материјал:
TPU
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Капацитет:
2.5 L
Материјал:
TPU,Најлон

Поврзани производи