• Цената е намалена.
  • Свеж
Yeshibation Безжична HD Назад До Обратна Камера За Land Rover Range Rover Sport 2005~2012 CCD Ноќ Визија Автомобил Камера

Yeshibation Безжична HD Назад До Обратна Камера За Land Rover Range Rover Sport 2005~2012 CCD Ноќ Визија Автомобил Камера

 
DEN 1925.76
DEN 1733.00

Стока
Во продавницата

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Land Rover Discovery 3 LR3 2005~2009
За Land Rover Discovery 4 LR4 2010~2014
За Land Rover Freelander 2 2006~2015
За Land Rover Range Rover Sport 2005~2009
За Land Rover Range Rover Sport 2010~2012
Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.
Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс. Ве молиме наведете каков вид на интерфејс, ако цел, без порака, ресторан default РКА комплет. За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Превозот-начини Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mailand Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашиот водечки на пазарот. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.


Карактеристики на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Алармот Тип:
Алармни Системи,Опрема,Возила Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи