• Цената е намалена.
  • Свеж
Синозелена Зелен Костим Кристал Beaded Ѓердан Обетки Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените Партија Подарок DDK002

Синозелена Зелен Костим Кристал Beaded Ѓердан Обетки Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените Партија

 
DEN 6287.52
DEN 3206.00

Стока
Во продавницата


Предмети Опис : цената е за еден сет. ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопствени-направи модели, поздрави развој на слики Советодавни. Може да се направи клиентите големина и боја. Ние ги доставуваме африкански корални монистра, кристалните зрнца, тиркизна и монистра, камен монистра, пластични бисер монистра, стаклени монистра, накит сетови за нигериската традиционална свадба, свадба накит сет. може да се користи нигериската triditional свадба, годишнина, свадба, роденден, а исто така може да се користи да се облекуваат колокација. За Превозот : бесплатен превозот воздух пост парцели околу 15-35days., во Канада, Бразил повеќе денови околу 40-60days.
ако сакате брзо може да изберете локација за подигнување на превозот.треба плаќаат екстра DHL такса 18$.
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days.
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
љубителите',Жени,Девојки,Унисекс
Бренд Име:
aczuv
Број На Модел На:
DDK002
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан/Нараквица Големина:
18inches(првиот слој)/8inches
Мушка големина:
6mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи