• Цената е намалена.
  • Свеж
нова за Cano 5D Mark IV Заградата завртка 5D4 CB5-1957

нова за Cano 5D Mark IV Заградата завртка 5D4 CB5-1957

 
DEN 936.00

Стока
Во продавницата

нова за Cano 5 D Mark IV Заградата завртка 5 D4 CB5-1957
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602


Карактеристики на производот

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Број На Модел На:
5D4
Посебна Карактеристика:
Никој
Фокусна Должина:
23
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Тип На Сензор:
CMOS
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
надворешен блиц:
Yes
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше

Поврзани производи