• Цената е намалена.
  • Свеж
24K Златен прстен цвет женски жени, мајка и сопруга дама девојка 2017топла продажба парична казна накит, трендовски добра убаво врвот на резолуцијата вистински чиста 9

24K Златен прстен цвет женски жени, мајка и сопруга дама девојка 2017топла продажба парична казна накит, трендовски добра

 
DEN 14640.00

Стока
Во продавницата

чиста 24 K злато 100% 24 K ЗЛАТО


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
JEWEAST
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Жолто Злато
Метал Печат:
24K
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
HMHJ-0018
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Нередовните
Сертификат Број:
HMHJ-0018
Страна Камен:
дијамант
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Тежина:
за 3g
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
чиста 24K злато 100% 24K ЗЛАТО
Срце Облик:
Мушка Декорација
Променливи Во Големина Дизајн:
Романтични и Класичната
за лична употреба/подароци/свадбата:
Исклучителна Пакување кутија
Можат да се применат на толпата:
Жените/Љубители/ Невестата/Девојки
Полн со Злато Не Електрични Позлата:
24k Чисто Злато/999Solid Злато
Поседувате сад трговска марка:
Квалитетот Увери и Гаранција
Поседувате фабрика производство:
Лажни Еден Компензира Десет
Трговија На Големо Е Поддржано:
Контакт Со Сервисот За

Поврзани производи