• Цената е намалена.
  • Свеж
ORBMART 50X Оптички Зум Алуминиум Telephoto Телескоп Телефон Леќа+Tripod+Назад Случај Маска За iPhone 8 8 Плус Samsung S7 S8+ Работ

ORBMART 50X Оптички Зум Алуминиум Telephoto Телескоп Телефон Леќа+Tripod+Назад Случај Маска За iPhone 8 8 Плус Samsung S7 S8+

 
DEN 5616.00
DEN 4774.00

Стока
Во продавницата


Опис : Brand new добар квалитет 50x оптички зум телескоп објектив за i Phone за Samsung Галакси Телескоп е направен од алуминиум,тоа е жилав и издржлив, тешки. Моќен 50x зум телескоп леќа, додава 50x оптичко зголемување на вашиот телефон вградениот телефон камера Со микро прирачник се фокусира на вредноста се проширува капацитетот на вашата камера снимање способност Монтажни назад пластични случај, обезбедува добра заштита, со целосен пристап до сите порти и контроли за да се Стави на вашиот паметен телефон во заштита случај и srew на леќата треба со кревање и претворање на Меки пластични материјали за клип го заштитува вашиот телефон од гребење Доаѓа со tripod се залагаме за преземање на слики и филмови Доаѓа со леќа капи кои се избегне оштетување на објективот Вклучува пакување кутија
50 X Telephoto леќа : Зголемување : 1500 M Агол на гледање : 4 степен Леќа Contruction : 12 елементи во 10 групи Големина : 62mm (дијаметар) X 225mm (должина) Материјал : Alluminum + Стакло
Ве молиме Имајте во предвид : не користите telephoto леќа да се погледне на сонце или светли извор на светлина директно, како што тоа може да предизвика размена на инстант и до неповратно оштетување на окото. Око штета е често безболно, па оттука нема затоплување на набљудувач дека оштетување има и тоа се додека не е предоцна. Не го изложувајте telephoto објективот на ненадејна температурни промени како ова ќе резултира во fogging на оптика. Место на tripod на стабилна,на ниво на површината ослободени од вибрации и далеку од извори на топлина. Чувајте го објектот ослободени од прашина,lint, коса, итн. Производот е голема, не е играчка,pls употреба со нашите високо-одделение tripod, не го користам директно само со случајот,бидејќи тоа е тешка.
Ве молиме оставете порака за да ни кажете што е моделот на вашиот телефон, како што ќе можете да го испратите со соодветен производ за вас, ова е многу важно , ве молиме имајте во предвид дека.
Пакет содржина : 1x 50x Telephoto Леќа 1x Држач Прстен (поврзуваат со објектив за tripod) 1x Tripod 1x Задниот Поклопец 1x Телефон Торба


Карактеристики на производот

боја:
За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За Samsung S7, За Samsung S7 Плус, За Samsung S8, За Samsung S8 Плус
Компатибилен Бренд:
Samsung,Apple iphone
Телефон Камера Тип:
Telephoto Лен
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ORBMART
Број На Модел На:
Y1541
Одговараат За Apple iPhone:
За IPhone 8 8 ПЛУС
Одговараат За Samsung:
За Samsung Галакси S7 S7 Плус S8 S8 Работ

Поврзани производи