• Цената е намалена.
  • Свеж
W-КРАЛОТ S7 мини преносни Безжичниот водоотпорен Звучник со TF/FM/ПОМОШЕН/NFC на отворено bluetooth велосипед звучник за телефони јазик

W-КРАЛОТ S7 мини преносни Безжичниот водоотпорен Звучник со TF/FM/ПОМОШЕН/NFC на отворено bluetooth велосипед звучник за телефони

 
DEN 1823.52
DEN 1295.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,Bluetooth,Аудио Линија,NFC,ПОМОШЕН
Поддршка Apt-x:
No
Водоотпорен:
Yes
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
MP3,Радио
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Звучник Тип:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Бренд Име:
W-Кралот
екран:
No
Канали:
1
Функција:
Функција На Телефонот
Број На Модел На:
W-КРАЛОТ S7 BT101DS bluetooth велосипед говорникот
екран:
No
Батеријата:
Yes
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Излезна Моќност:
5W
Извор На Енергија:
Батеријата
Вграден Микрофон:
Yes
PMPO:
5W

Поврзани производи