• Цената е намалена.
  • Свеж
1 компјутер Hot rod автомобили продавница гаража механичар Метални Плочи Знаци ѕид Соба човек пештерата Декорација бар Уметност ретро стара гроздобер Постер метал

1 компјутер Hot rod автомобили продавница гаража механичар Метални Плочи Знаци ѕид Соба човек пештерата Декорација бар Уметност

 
DEN 383.52

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница
Вршиме продажба и, исто така, направи трговија на големо
Ни остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.
Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајни
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Објектот големина : 20x30 CM


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Q3
Бренд Име:
LAWA
Материјал:
Калај
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи