• Цената е намалена.
  • Свеж
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За MG 3,355 mm 2011 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За MG 3,355 mm 2011 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил

 
DEN 374.40
DEN 337.00

Стока
Во продавницата


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За MG 3,355 mm 2011 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил, ве Молиме Кликнете на Линкот Подолу За MG Пред 3 Стакло :
Среќно и Имаат убав ден : )


Карактеристики на производот

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Тежина:
0g
Име На Модел:
КО-MJH-01
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
MG
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
MG Модел:
За MG 3
Година:
2011-

Поврзани производи