• Цената е намалена.
  • Свеж
За LG K10 Година Случај 3D Ултра Тенок Силикон TPU Обезмастено Задниот Поклопец За LG K10 LTE Dual SIM K420N K430DS K430DSF 5.3 Телефон Случаи

За LG K10 Година Случај 3D Ултра Тенок Силикон TPU Обезмастено Задниот Поклопец За LG K10 LTE Dual SIM K420N K430DS K430DSF

 
DEN 114.24
DEN 76.00

Стока
Во продавницата


За LG K10 2016 Година Случај 3 D Ултра Тенок Силикон TPU Обезмастено Задниот Поклопец За LG K10 LTE Dual SIM K420 N K430 DS K430 DSF 5.3" Телефон Случаи
1. Модел на телефон : Телефон Случај За LG K10 K420 N 430 DS (5.3 инчен) Случај Покрие Силикони 2.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Функција : Сина Светлина Кожата + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Купувачи се покаже
Ве молиме clic"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност . Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив ве Молиме контактирајте нè ако имате било какви загриженост во врска со купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.


Карактеристики на производот

Карактеристики:
3D Моделот,Мека,Бегло,Ултра Тенки,
дизајн:
Апстракт,Мермер,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Мало Пакет:
No
Големина:
5.3'' For LG K10
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
LG
квалитет:
100% Висок Квалитет На++++++
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
3D,Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, Најновите 2018
Материјал:
Мека Ултра Тенок Силикон TPU
дизајн:
Море,Тигар,Куче,Роза,Мачка,Зајакот,Лав,Волкот,
Случај Тип:
Мобилен Телефон Торба И Телефон Случаи & Coque & Покрие & Fundas & Случаи
Компатибилен Модел На Телефон:
За LG K10 2016 година LTE Dual SIM K420N K430DS
За LG K10:
Компатибилен Модел На Телефон

Поврзани производи