• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 пролет и есен Жените Плетени Кашмир Волна Фустан Круг јака Долго стил Солидна боја Облека Бесплатен Превозот

2018 пролет и есен Жените Плетени Кашмир Волна Фустан Круг јака Долго стил Солидна боја Облека Бесплатен Превозот

 
DEN 2827.20
DEN 1414.00

Стока
Во продавницата


Ви благодарам почитувани пријатели за доаѓање до нашата продавница!
Имаме најдобра цена!!
Вашето задоволство е насока на нашите напори!!!
Ова е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см S : биста 84cm,должина 121cm,ракав 56cm M : биста 88cm,должина 122cm,ракав 57cm L : биста 92cm,должина 123cm ,ракав 58cm XL : биста 96cm,должина 124cm ,ракав 59cm XXL : биста 100cm,должина 125cm ,ракав 60cm Информации : (Рачни мерења на локации,може да се 1-4cm грешка.ви благодариме за вашето разбирање)и поради различни екранот и различни производ серија,реалната слика може да биде малку различен.ви благодариме за вашето разбирање. ако сте капка превозот, продавачот.ние може да ви даде некои попуст.
Купувачи водич :
1 вашите пари е во брз продаваат преку сметка за безбедност,
ве молиме потврдете го со Alibaba глобалната брзо да го продаде преку и ослободување на пари по породувањето.
2, ние сме во Alibaba глобалната брзо се продаваат преку чесен продавачот,
сите наши проекти од висок квалитет на Кина, е нова.
3, со цел да се точни пристигнувањето на стоката, така што пред купување,
ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса е точна.
4, ве молам да ми кажете кога сакате да купите боја и квантитет!
5, ние гарантираме за квалитетот на производите, но понекогаш поради тоа што на различни дисплеј во боја и факторите на животната средина
светлината и други фактори, па боја и материјал ќе бидат малку различни, се надевам дека ќе може да се разбере.
Превозот :
Ние сме слободни за да mail на стоки, па во нормални услови,
ние само може да изберете да Кина Пост воздух mail, па времето за испорака малку
повеќе мејлинг време е за 15-60days. Ако сте во брзање да примате
стоката, ние може да одберете EMS, DHL, federal express mail стоки за вас,
но, тоа бара да плати за трошоците на мејлинг.
Повратни информации :
Повратна информација за нас е многу важно, ако се многу задоволни
за нашите производи и услуги, се надевам дека ќе се трошат драгоцено време
да ни помогне да се остави добар фидбек, се разбира, ние исто така, ќе се направи
исто повратни информации, ние ќе ви благодарам многу!


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
BFYR126
Сезоната:
Пролет
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Кашмир,Волна
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Поврзани производи