• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил кат мат тепих душеци за citroen c-elysee elysee C-Quatre c3-xr c4 C5 c6 C4 AIRCROSS-Aircross 2018 2017 година 2014 година 2015 година

автомобил кат мат тепих душеци за citroen c-elysee elysee C-Quatre c3-xr c4 C5 c6 C4 AIRCROSS-Aircross 2018 2017 година

 
DEN 7200.00
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата

Информација За Производот :
1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил.
2,Само за левата страна на возењето автомобил.Одговара на вашиот автомобил точно.
3,Постојат вкупно 3 парчиња,вклучувајќи предниот и задниот дел.
4,кат мат е лесно да се чистат,перат.
5,Тоа е за 5 седишта за во автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 седишта SUV, ве молиме обратете се на добавувачот на персоналот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Име На Модел:
yamo
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Ширина:
According car's size
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
Водоотпорен
Објектот Тежина:
about 2-3 kg
Објектот Должина:
According car's size
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
According car's size
Објектот Дијаметар:
none

Поврзани производи