• Цената е намалена.
  • Свеж
LJJAGLL Шарм Забавува Боја 100pcs Легура Jewlery Наоди Diy Рака Направи Хривнија Камео База Keychain Обетки Diy Компоненти AZH005

LJJAGLL Шарм Забавува Боја 100pcs Легура Jewlery Наоди Diy Рака Направи Хривнија Камео База Keychain Обетки Diy Компоненти AZH005

 
DEN 218.88
DEN 188.00

Стока
Во продавницата

LJJAGLL Шарм Забавува Боја 100pcs Легура Jewlery Наоди Diy Рака Направи Хривнија Камео База Keychain Обетки Diy Компоненти AZH005 Точка Бр. AZH005 Објект Материјали Цинк легура Објект Количество 100pcs/многу Објект Попуст на Големо! Цел Повеќе Од 3 Делови= Добие Extra10% Попуст Item Околу Големината МИКС Објект Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички Злато Објект Форма цвеќиња,ѕвезди,крилја,пердув,венец,срцето шарм pendant Објект Useage Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица,
earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети. Мерка Конверзија 1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.dhl.com UPS-от За 3-5 дена www.ups.com EMS Околу 5-7 дена www.ems.com Кина Пост Воздухот Околу 15-25 дена www.intmail.183.com HKPOST Околу 15-20 дена www.hongkongpost.com Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
микс копче синџир капка обетки нараквици diy наоди
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
80g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Висина:
0.3cm
Број На Модел На:
AZH005
Бренд Име:
LJJAGLL
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.5cm
Тежина:
80g
Бои:
Антички Сребрен Антички бронза Злато
Објектот Useage:
diy накит одлуки копче синџир капка обетки нараквици diy наоди
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
квалитет:
100pcs/многу
Големина:
микс
објектот видови:
конектори,шарм,куки,keychains,cabochon база,проширувањето синџири
шарм pendant:
цвеќиња,ѕвезди,крилја,пердув,венец,срцето шарм pendant
cabochon база форма:
цвет петокрак облик камео база

Поврзани производи