• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/Многу GT2 Времето Макара 16teeth ( 16 заби ) Alumium Понесе 5mm одговара за GT2 појас Ширина 6mm

10pcs/Многу GT2 Времето Макара 16teeth ( 16 заби ) Alumium Понесе 5mm одговара за GT2 појас Ширина 6mm

 
DEN 257.28

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот 1pcs 16 заби Понесе 5mm GT2 Времето Макара За ширина 6mm на 2 GT Времето Појас 3 D Печатач трговија на Големо
Објектот Карактеристики :
Забите Број : 16 заби
Забите на Теренот : 2mm
Надворешниот Дијаметар (OD) : 13mm
Висина : 14mm
Имаше на Времето макара : 5mm
Страната : Двокреветни
Материјал : Алуминиум Легура(површината оксидација третман)
Способен да : Тајмингот појас со Ширина 6mm
Пакетот Вклучува :
10x 16 Заби GT2 Алуминиум Pulleys 5mm Понесе со setscrews


Карактеристики на производот

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
HAILANGNIAO

Поврзани производи