• Цената е намалена.
  • Свеж
SOLLEDColorful RGB LED Светилка Магија Светилки 3W E27 AC 85-265V Автоматско Ротирање Фаза Светлина DJ Диско Клуб Партија ПАБ Осветлување

SOLLEDColorful RGB LED Светилка Магија Светилки 3W E27 AC 85-265V Автоматско Ротирање Фаза Светлина DJ Диско Клуб Партија ПАБ

 
DEN 282.72
DEN 184.00

Стока
Во продавницата


SOLLEDColorful RGB LED Светилка Магија Светилки 3 W E27 AC 85-265 V Автоматско Ротирање Фаза Светлина DJ Диско Клуб Партија ПАБ Осветлување
Спецификации :
1. Strobe ефекти, црвена, зелена и сина три бои се промени. Шарени осветлување што е многу светла и убава место на ѕидот или на подот.
2. Висок квалитет, безбедност и сигурност. Долго работа животниот век, одлична стабилност. Нежен изглед.
3. Овој кристал магијата топката може да се ротира автоматски кога се работи, покажува RGB бои на светлината исто како и ефектот на светлата фаза.
4. Тоа е погоден за диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, клуб, партијата итн.Инсталирање или промена на светилка stand, ве молиме одвојување на електрична
5. Нејзината светлина место на ѕидот, многу светла и моќни.
6. Висок квалитет на гаранција, безбеден и сигурен.
7. Долг работен век, одлична стабилност.
8. Ниска потрошувачка. Без УВ зраци, животната средина пријателски.
9. Материјал : Пластика и Метал
10. База Тип : E27
11. LED Извори : 3 LED Сино/Зелена/Црвена
12. Моќност : 3 W
13. Влезен напон : 85-260 V 50/60 Hz
14. Работен век : околу 8000 часа
15. Големина : 11×5.8 cm/4.33" x 2.28" (H × D) (приближно)
Пакетот вклучува :
1 x RGB Кристална Топка Ефект Светлина E27 LED Ротирачки Фаза Осветлување
Ве молиме имајте во предвид : се Продава само со Onedayshop, Onedayshop никогаш не се продаваат овие предмети на други продавачи, бидете внимателни!
затоплување совети :
Ooperate во 85-260 V опсег
Примена во затворен тела може да се забрза лумен амортизација и да се скрати светилка живот
Не се погодни за нежните или електронски прекинувачи или далечински контроли
Нашите производи се тестирани, ако кој било проблем, pls контактирајте со нас на прво време, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.
1. Aliexpress поддржува Vista,Bolet,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.Aliexpress поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,paypal,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
3. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 2-5 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3. Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина.Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товарни и бидете сигурни дека врати се во нивната оригинална услови.
4. Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот,Ali Express Премиум Превозот,e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни witour објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
3W
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
H04WTDSJQ005
Бренд Име:
SOLLED
Напон:
85-260V

Поврзани производи