• Цената е намалена.
  • Свеж
бесплатен превозот 20piece/многу свадба подароци услуги Љубов птици јајце сапун домот розова & сини сапун роденденски Подарок боја бебе покажуваат корист

бесплатен превозот 20piece/многу свадба подароци услуги Љубов птици јајце сапун домот розова & сини сапун роденденски Подарок

 
DEN 1379.04
DEN 1296.00

Стока
Во продавницата


бесплатен превозот 20piece/многу свадба подароци услуги Љубов птици јајце сапун домот розова & сини сапун роденденски Подарок боја бебе покажуваат корист
име : птица јајце сапун
боја : сина,розова
сапун големина : 4.5 cm X 3cm X 3cm
кутија големина : 6.6 cm X 6.4 cm X 4.2 cm
тежина : 45g
количина : 1pcs/кутија, 20boxes/многу
Методи на плаќање
1.Зачувам
2.Paypal
3.Банкарски Трансфер
4.Westerb Унија
Сите плаќања што треба да се направи по цел потврда.Ако плаќањето одлагањето е потребно,ве молиме ги споделите со нас.
Испорака Детали
Ние ќе брод предмети по приемот на плаќање на вашиот Aliexpress адреса ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако сакате да ја смените вашата адреса,ве молиме контактирајте со нас .
1.EMS Испорака Области :
САД,Канада,Австралија,велика БРИТАНИЈА,Франција,New Zealand,Јапонија,Малезија,Филипини,Сингапур,
Данска,Финска,Gree,Irelan,Италија,Норвешка,Португалија,Шпанија,Шведска,Швајцарија и така натаму.
2.Ако сте во contries или во области без ЕМС услуга ние ќе се обиде да најде друг изразат компанија за забрзување
транспорт време ако сте подготвени да платите дополнителни трошоци.
Политика На Враќање
1.Сите предмети ќе бидат селектирани во добра состојба befor превозот.
2.Ако сте примиле дефект на објектот ,ве молиме контактирајте со нас .Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously.
3.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штета заедно со слики.
3.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.
4.Ние ќе продолжи вашиот известување веднаш,ако ви треба замена нова ,ќе треба да се плати за враќање превозот
повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ве молиме љубезно ни остави postive повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи,ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
бебе туш Свадба миризливи Сапун Подарок, Булчински Мини Свадба Занает Сапун ќе се Сретне Со Подарок Кутија Бесплатен Превозот на големо US$ 13.99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот бела цреша seashell свадба миризливи сапун за свадба партија корист подароци бебе туш услуги US$ 21.63 /многу
парчиња / многу
две боја за да изберете Миризливи Birde Јајце Сапун Свадба Корист Подароци Бебе Туш Услуги за Партиски материјали US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот на големо креативни рачно изработени scened сапун за свадба партија материјали бебе туш корист подарок сапун боја зелена US$ 14.99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот на големо бело симпатична љубов срце облик љубов миризливи сапун свадба корист подарок кутија креативни бебе туш US$ 14.99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот 10pcs трговија на големо Fleur de Lis Миризливи Сапун Свадба Корист подароци партија бебе туш услуги во свадба резерви на САД$ 12.99 /многу
парчиња / многу
трговија на големо Був Секогаш Те Сакам Миризливи Сапун Свадба Фаворизира Bomboniere Партија Подарок Бесплатен Превозот САД$ 15.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Свадба Булчински Партија Бања Туш Миризливи Круша Сапун Креативен Подарок ТОПЛА ПРОДАЖБА US$ 12.99 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Повод:
Број На Модел На:
No
Шема:
Полна Боја,Невестата & Младоженецот
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Вештерка и Самовила
Спецификација:
0.7-0.9M

Поврзани производи