• Цената е намалена.
  • Свеж
HIFI Кабел за Звучници Кабинети Груба Core позлатени Platinum Жици Влез на ниво 24K Злато Позлатен Банана Приклучоци 2m Сина, Сива DIY

HIFI Кабел за Звучници Кабинети Груба Core позлатени Platinum Жици Влез на ниво 24K Злато Позлатен Банана Приклучоци 2m Сина,

 
DEN 1387.20

Стока
Во продавницата


Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Детали
Аудиција чувство за овие кабли се сосема задоволителен, висока верност, и не колорит за звук, се економски рентабилно производи.
Спецификација На Производот
1. За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција меѓу нив.
ЗАБЕЛЕШКА : Овој кабел доаѓа во две бои, еден е сива, другиот е сино, со ист квалитет, случаен испорака. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Кабел структура : 3pcs груба core позлатени platinum жици x 2; 160pcs кислород-free) бакарна жица x 2;
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Приклучоци : 24 K позлатени банана приклучоци
4. Ако не сакате да потрошите премногу на кабелот, и се надевам да се најде добра спроводливост, висока верност јазик' кабли, тогаш овие се несомнено вашиот најдобар избор.Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн. Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација. Должина е два метри, што е индустријата на заедничката должина и обично доволно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B. Проценето Време на Испорака : 15~60days
Г. Во светот Превозот (Освен некои земји). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво. Должина на кабел : 2m x 2 (1 пар)
2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да биде Одговорен за товарни надвор и дома. Пакување : пластична кеса
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от или Fedex.
HIFI Кабел за Звучници Кабинети Кабел Груба Core позлатени Platinum Жици Влез на ниво 24 K Злато Позлатен Банана Приклучоци 2m Сина или Сива ефективни (Модел Бр : WHFSC8580)
Овие звучници кабинет кабли специјално дизајнирани и произведени за влез на ниво HIFI аудиофили. Кабел донесе Choseal кислород-free) бакарна жица, жица мека, добра затегнувачка својства, позлатени кислород-free) бакарна банана приклучоци е напредни производи, тешки префинет изглед. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.


Карактеристики на производот

Должина:
2m
Тип:
Аудио Линија
оклопна:
Плетенка
Примена:
Засилувач,Мултимедијални,Говорникот
Пол:
Машко-Машки
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Пакет:
Yes
Конектор Б:
Speakon
Пакување:
Polybag
Конектор A:
Speakon
Бренд Име:
IWISTAO
Број На Модел На:
WHFSC8580
Должина:
>= 1.5m
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Злато
Тип:
За Засилувач да говорникот кабинети

Поврзани производи