• Цената е намалена.
  • Свеж
1PC Прстен Engraver Злато и сребро алка резба машина DIY Прстен Внатрешниот дупка гравирање и печатење опрема

1PC Прстен Engraver Злато и сребро алка резба машина DIY Прстен Внатрешниот дупка гравирање и печатење опрема

 
DEN 56640.00

Стока
Во продавницата


Прстен Engraver Злато и сребро алка резба машина DIY Прстен Внатрешниот дупка гравирање и печатење опрема се поврзете со компјутер
Напојување барања : AC220 V 50-60 hz (според барањето може да се менува за да AC110 V)
Електрична енергија : 75 w
Опрема големина : 380 mm * 180 mm * 230 mm
Нето тежина : 8.5 kg
На фонтот висина : англиски Броеви 0.5-30 мм/Кинески Фонт 30 mm
Резба надворешниот прстен дијаметар : 15-80mm
Резба внатрешниот прстен дијаметар : 15-60 mm
Сликата покажува :


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LZHZXY
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
engraver
Број На Производ:
FL0628
Напојување барања:
AC220V 50-60 hz
електрична енергија:
75 w
опрема големина:
380 mm * 180 mm * 230 mm
Нето тежина:
8.5 KG
Резба надворешниот прстен дијаметар:
15-80mm

Поврзани производи