• Цената е намалена.
  • Свеж
HD 1024 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер За Mazda 6 Ruiyi Ултра 2008 2009 2010 2011 2012 4G Wifi Радио Стерео GPS

HD 1024 Octa Core 2GB RAM меморија Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер За Mazda 6 Ruiyi Ултра 2008 2009 2010 2011 2012 4G Wifi Радио

 
DEN 19200.00
DEN 15936.00

Стока
Во продавницата

Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем".11 b/g/n, компатибилен WLAN 4 G : Bult-во Слотот за SIM Картичка, Поддршка за 4 G LTE Мрежа GPS GPS МРАВКА Чип : Mediatek MT6625 Мапата за Складирање : Вграден Блиц или SD-Картичката Мапи Поддршка : i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн Мултимедијални 1080 P Видео Игра : Поддршка за USB : 3 X USB Порт Видео Формат : avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H.
Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно.5 MHz~ 108 MHz; СУМ : 522 KHz~1710 KHz Пред-сет Станици : FM 3*6; СУМ 2*6 RDS : Поддршка Радио IC : TEF6686 (Автомобилот Пред Монтирани Чип) Bluetooth Bluetooth Вер. Аудио Формат : MP3, WMA, AAC, РМ, FLAC и сл.
Сите парцели ќе бидат испратени во 1-3 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)
Обично ќе има одложување да се покаже на статусот за достава на испорака ажурирање систем; - може да се разгледа следење на вашите предмети во неколку дена подоцна
Сите следење на број ќе бидат испратени до вас по парцела испратени; тоа е само под али информации за исплата е-пошта, ако не го добијат тоа по рокот, само се чувствуваат слободни да контакт. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови. ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот автомобил има засилувач или Bose систем, да се направи главата единица работи добро со вашиот засилувач.ќе купи DVD Со Bose адаптер,ве Молиме Choose The Боја "Со Bose адаптер" Важна Забелешка : Оваа единица е Предниот Панел големина 290mm(Врвот ширина)*150mm(Висок)*236mm(ширината на Дното) , западно е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка.6 GHz и MT3561 Quad Core, ARMCortex-A53, 1.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.


Карактеристики на производот

Јадра:
Quad Core, Осум Основни
OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус
Име На Модел:
8502G
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Објектот Тежина:
4.5kg
Din:
Двојно Din
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
Ownice
RAM меморија:
2G
Специјални Функции:
ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,FM Радио,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
Од Моќ:
4*45W
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Интерфејс:
USB/SD
Големина На Дисплеј:
8
ПРОЦЕСОРОТ:
MT3562 Octa Core, ARMCortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Оперативен Систем:
Чист Андроид 6.0
Безжичен интернет:
Поддршка за 4G LTE Вграден WIFI
Placemen:
Автомобил Конзола
OSD Language:
Руски

Поврзани производи