• Цената е намалена.
  • Свеж
Слатки Животни Миленичиња Куче Долго Половината Навлаки Golden Retriever Сибирскиот Husky Куче Овчар Chihuahua Боксер Правоаголник Перница Маска

Слатки Животни Миленичиња Куче Долго Половината Навлаки Golden Retriever Сибирскиот Husky Куче Овчар Chihuahua Боксер Правоаголник

 
DEN 379.20
DEN 285.00

Стока
Во продавницата


Слатки Животни Миленичиња Куче Долго Половината Навлаки Golden Retriever Сибирскиот Husky Куче Овчар Chihuahua Правоаголник Автомобил Перница Маска
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 11.5x19.5 (30x50 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.


Карактеристики на производот

Големина:
300mmx500mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
dw030
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
градови куче
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи