• Цената е намалена.
  • Свеж
2pc NP-FH50 НП FH50 Дигитални батеријата за Sony A230 A330 A290 A380 A390 HDR-TG1E TG3 TG5 TG7 DSC-HX1 DSC-HX200 NP-FH50 НП FH50

2pc NP-FH50 НП FH50 Дигитални батеријата за Sony A230 A330 A290 A380 A390 HDR-TG1E TG3 TG5 TG7 DSC-HX1 DSC-HX200 NP-FH50 НП FH50

 
DEN 954.24
DEN 763.00

Стока
Во продавницата


2pc NP-FH50 НП FH50 Дигитални батеријата за Sony A230 A330 A290 A380 A390 HDR-TG1 E TG3 TG5 TG7 DSC-HX1 DSC-HX200 NP-FH50 НП FH50
NP-FH50 7.4 V 2000m Ah/Li-ion за Sony Камери
Спецификација :
Модел : NP-FH50
Капацитет : 2000m AH
Напон : 7.4 V
Бренд : 100% Нови
Компатибилен Sony Камера Модели :
За Sony
DCR-DVD408 DCR-HC36 DCR-SR80 E DCR-DVD105 DCR-HC16 E DCR-SR100
DCR-DVD505 DCR-HC36 E DCR-SR82 DCR-DVD105 E DCR-HC17 DCR-SR100 E
DCR-DVD505 E DCR-HC37 DCR-SR82 C DCR-DVD106 DCR-HC17 E DCR-SR190 E
DCR-DVD506 DCR-HC37 E DCR-SR82 E DCR-DVD106 E DCR-HC18 DCR-SR200
DCR-DVD508 DCR-HC38 DCR-SR90 E DCR-DVD108 DCR-HC18 E DCR-SR200 C
DCR-DVD602 DCR-HC38 E DCR-CX6 DCR-DVD109 DCR-HC19 E DCR-SR200 E
DCR-DVD602 E DCR-HC39 E DCR-CX6 EK DCR-DVD109 E DCR-HC20 DCR-SR290 E
DCR-DVD605 DCR-HC40 DCR-CX7 DCR-DVD202 E DCR-HC20 E DCR-SR300
DCR-DVD605 E DCR-HC40 E DCR-HC3 DCR-DVD203 DCR-HC21 DCR-SR300 C
DCR-DVD653 DCR-HC40 S DCR-HC3 E DCR-DVD203 E DCR-HC21 E DCR-SR300 E
DCR-DVD653 E DCR-HC40 W DCR-HC3 HK1 DCR-DVD205 DCR-HC22 E DCR-SR30 E
DCR-DVD703 DCR-HC41 DCR-HC5 DCR-DVD205 E DCR-HC23 E DCR-SR32 E
DCR-DVD703 E DCR-HC42 DCR-HC5 E DCR-DVD304 E DCR-HC24 E DCR-SR40
DCR-DVD705 DCR-HC42 E DCR-HC7 DCR-DVD305 DCR-HC26 DCR-SR40 E
DCR-DVD705 E DCR-HC43 E DCR-HC7 E DCR-DVD305 E DCR-HC26 E DCR-SR42
DCR-DVD708 DCR-HC44 E DCR-SR5 DCR-DVD306 DCR-HC27 DCR-SR42 A
DCR-DVD708 E DCR-HC45 DCR-SR5 C DCR-DVD306 E DCR-HC28 DCR-SR42 E
DCR-DVD755 DCR-HC45 E DCR-SR5 E DCR-DVD308 DCR-HC28 E DCR-SR50
DCR-DVD755 E DCR-HC46 DCR-SR7 DCR-DVD308 E DCR-HC30 DCR-SR50 E
DCR-DVD803 DCR-HC46 E DCR-SR7 E DCR-DVD403 DCR-HC30 E DCR-SR52 E
DCR-DVD803 E DCR-HC47 DCR-SR8 DCR-DVD403 E DCR-HC30 G DCR-SR60
DCR-DVD805 DCR-HC47 E DCR-SR8 E DCR-DVD404 E DCR-HC30 L DCR-SR60 E
DCR-DVD805 E DCR-HC48 DCR-UX3 E DCR-DVD405 DCR-HC30 S DCR-SR62
DCR-DVD808 E DCR-HC48 E DCR-UX5 DCR-DVD405 E DCR-HC32 DCR-SR62 E
DCR-HC94 E DCR-HC65 DCR-UX5 E DCR-DVD406 DCR-HC32 E DCR-SR70 E
DCR-HC85 E DCR-HC85 DCR-UX7 DCR-DVD406 E DCR-HC33 E DCR-SR72 E
Батеријата Функција :
1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет
2. Целосно Компатибилен со Оригиналните Sony NP-FH50 Батеријата
3. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Пакет Се Вклучени :
2 x NP-fh50 Батеријата
Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура


Карактеристики на производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Durapro
Број На Модел На:
NP-FH50 НП FH50
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Модел:
NP-FH50 НП FH50 Li-ion Батерија
батеријата име :
За Sony NP-FH50 НП FH50 Li-ion Батерија
Точка име :
За Sony NP-FH50 НП FH50 Замена Li-ion Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
2000mAh
Напон:
7.4 V
Компатибилен:
за Sony A230 A330 A290 A380 A390 HDR-TG1E TG3 TG5 TG7 DSC-HX1 DSC-HX2
Пакет:
Yes
е-прилагодена:
Yes

Поврзани производи