• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3D принтери во STL формат на датотека Девојка

Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3D принтери во STL формат на датотека Девојка

 
DEN 144.00
DEN 92.00

Стока
Во продавницата


Висок квалитет на 3d модел помош за cnc или 3 D принтери во STL формат на датотека Девојка
Оваа 3 D модел е 27.8 MB
ГОЛЕМИНА : Под големината само значи слика скала.Можете да според да си барања за да ја прилагодите големина на слика.
X оски : 850.448 mm
Y оските : 1700.000 mm
Z оските : 79.993 mm
Напомена : фотографиите да ви покаже моделот квалитет,пред исплата,ве молиме мислам дека повеќе.
Формат : STL
По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.(Бидејќи Aliexpress треба 24hours да се провери редоследот)
Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу!
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, Type3,JD боја програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. За лична употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.


Карактеристики на производот

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DFP1
CNC или Не:
CNC
Бренд Име:
RMILLgoc

Поврзани производи