• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот GIONEE Батеријата BL-N3000 За Gionee E6 мини батеријата

Оригиналниот GIONEE Батеријата BL-N3000 За Gionee E6 мини батеријата

 
DEN 330.24

Стока
Во продавницата


Опис на Нови Замена на Батеријата За Gionee E6 МИНИ интегрирани microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.8 V Капацитет : 3000 MAH батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот.


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC
Број На Модел На:
BL-N3000
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи