• Цената е намалена.
  • Свеж
BBGear Безжична Bluetooth Слушалки Плетење Музика Headband Слушалки w/ Микрофон за iphone7 8 Работи Јога Салата Спиење Спортски Слушалка

BBGear Безжична Bluetooth Слушалки Плетење Музика Headband Слушалки w/ Микрофон за iphone7 8 Работи Јога Салата Спиење Спортски

 
DEN 503.04
DEN 347.00

Стока
Во продавницата


BBGear Безжична Bluetooth Слушалки Плетење Музика Headband Слушалки w/ Микрофон за iphone7 8 Работи Јога Салата Спиење Спортски Слушалка Вовед : Ова headband се користи во овој спорт, трчање, јога, но фиксна коса може да слушате музика на телефонот повторно, од гледа на кабли. Ткаенина има добра пропустливост на воздух, ја апсорбира потта, особено погоден за лица во спортот, фитнес, слободно користење. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Плетени материјали, Спортски музика од суштинско значење. Set-во МИКРОФОН, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди, директно, така што корисникот може да го рака слободни одговарање на Поставени во Li-ion наплаќа батерија, полнење преку USB Кабел, долго стенд-бај време. 4.1 Bluetooth верзија,достапни за повеќето од уредите со bluetooth Specification : Bluetooth Верзија : 4.1 Канал : Стерео Материјал : Плетени Боја : Црна, Темно Сива, Светло Сива Производ Големина : 19.5 x 7.5 cm Производ Тежина : 67g Пренос на далечина : 10 M или толку време на Полнење : 2 HRS време на Мирување : 24 Часа или така Континуирано работно време : околу 3,5 Часа Големина : Одговара за глава обемот 56-62cm Li-ion Батерија : 3.7 V/100m A Пакет Содржина : 1 x CALION Bluetooth 4.1 Слушалка Handband 1 x Упатството 1 x Полнење Кабел


Карактеристики на производот

комуникација:
Безжичната
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Динамичен
Бренд Име:
BBGear
Стил:
приклучок за слушалки
Контрола На Копчето:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки,Мобилен Телефон,Спорт
Приклучок Тип:
Безжичната
Чувствителност:
95dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Отпорот:
32Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
Yes
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Bluetooth верзија:
4.1
Канал:
Стерео
Материјал:
Плетени
боја:
црна, темно сива, светло сива
Производ големина:
19.5 x 7.5 cm
Производ Тежина:
67g
Време на полнење:
2HRS
Континуираното работно време:
околу 3,5 Часа

Поврзани производи