• Цената е намалена.
  • Свеж
Туш Чешми Ретро Месинг Порцелански Бања Тапа Ѕид Монтирани Телефонски Евра Двојно се Справи со Миксер Допрете YD-997

Туш Чешми Ретро Месинг Порцелански Бања Тапа Ѕид Монтирани Телефонски Евра Двојно се Справи со Миксер Допрете YD-997

 
DEN 9648.00

Стока
Во продавницата


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


Карактеристики на производот

Бренд Име:
AUSWIND
Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Лакирана
Туш форма:
Круг
Број На Модел На:
YD-997
Инсталација Метод:
Ѕидот Влез
Тип На Ладна И Топла Вода За Контрола На:
Двоен Контрола Двоен Контрола
Тип На Цвет Стентови:
Фиксна поддршка

Поврзани производи