• Цената е намалена.
  • Свеж
Eudora Хармонија топката Срцето Locket Ѓердан Бременоста Кафез Одговара за 20mm Внатрешна Топката Pendant Жените Подарок Бебе Повикувачот Накит

Eudora Хармонија топката Срцето Locket Ѓердан Бременоста Кафез Одговара за 20mm Внатрешна Топката Pendant Жените Подарок Бебе

 
DEN 364.32
DEN 364.00

Стока
Во продавницата


Eudora Хармонија топката Срцето Locket Ѓердан Бременоста Кафез Одговара за 20mm Внатрешна Топката Pendant Жените Подарок Бебе Повикувачот Накит
Кликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката Кафез
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири pendant/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Состојба :
100% нови
Материјал :
Сребро Позлатен на бела бакар
Pendant големина на :
За 20mm топка
Количина :
Можете да изберете да мах : pendant само, pendant со метален синџир или кожа кабелот
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!
Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка :
Abuout Производ
Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот. Што ќе се зголеми за врската помеѓу мајката и бебето. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено.
Тоа дефинитивно повеќе потоа ѓердан. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња.
1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од Кина Пост / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/
Posti Финска Економија/ Сингапур Пост Воздух Mai l/ E пакет/ Paypal пакет/ SF Express/ DHL и сл.
2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
4 Понекогаш е потребно за 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
5 Нашата цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци.
Да се обезбеди да се плати Минимален Данок, Ние ќе ги прогласи како вашето барање или ниска вредност.
1 Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
1 За било кои причини не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот предмети и ќе се врати превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање.
1 Ние онлајн од понеделник до петок 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
2 Пекинг Време : 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
K231N20 Bola кафез pendant
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Ослободување на расположението
Метали Тип:
сребро позлатен бакар
Материјал:
Сребро-обложено-Бакар
Повод:
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Накит Тип:
Bola кафез pendant
Кафез боја:
Сребро.
кафез големина:
20mm
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Восок Кожа/ Синџир
ѓердан големина:
30/45 инчен да се избере
Метали Тип:
сребро позлатен
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)

Поврзани производи