• Цената е намалена.
  • Свеж
Змеј Потрагата XI PS4 Про Кожата Налепница Decal За Sony PS4 PlayStation 4 Про Конзола и 2 Контролори на Кожата Налепници Винил

Змеј Потрагата XI PS4 Про Кожата Налепница Decal За Sony PS4 PlayStation 4 Про Конзола и 2 Контролори на Кожата Налепници Винил

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата


Змеј Потрагата XI PS4 Про Кожата Налепница Decal За Sony PS4 Play Station 4 Про Конзола и 2 Контролори на Кожата Налепници Винил
Опис На Производот : 100% Сосема Нов. PS4 Про Кожата Налепница Моден стил бои на кожата налепница за PS4 Про Лесен за употреба и стап. Лесно да се отстрани целосно. Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил. Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок за пријатели Компатибилност За PS4 Pro Пакет се Вклучени : 1 x PS4 Про конзола на кожата. 2 x PS4 Про контролер кожи. Не вклучува Конзола и Контролор на Производот Специјална Услуга : Ние го правиме Прилагодено Дизајн, добредојдени да им понуди на вашиот сопствен сликата со големи и доволно јасни. Микс од бои, Пад на Превозот и на големо се поддржани. Производ слики без жиг ќе бидат обезбедени ако треба тоа Како да го користите : чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти вашиот контролер чекор 2 : Отстранете го копчето делови од кожа.(Можете да го користите вашиот нокти или нешто друго наместо) чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен. И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа . Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри. Можете да ја повтори операцијата многу пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.


Карактеристики на производот

Со USB:
No
Број На Модел На:
YSP4P-0178
со bluetooth:
No
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
Yolouxiku
Компатибилен:
За Sony PS4 PlayStation 4 Про
Пакет:
Yes
Пад на превозот:
Добредојде
Добар како подарок:
Yes
Објектот:
Змеј Потрагата XI PS4 Про Кожата Налепница

Поврзани производи