• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Мотор Худ 3D Логото Амблем Налепница Писма Одговара за Работ Kuga Избега EcoSport Додатоци нов автомобил стил

Автомобил Мотор Худ 3D Логото Амблем Налепница Писма Одговара за Работ Kuga Избега EcoSport Додатоци нов автомобил стил

 
DEN 772.32
DEN 695.00

Стока
Во продавницата


Забелешка : Поради различни форми на пишување, "Г" на англиски писмо за "РАБОТ" генерално е напишано како " ɔ ". Па ние испрати писмо е "C", ве молиме да се јават на инсталација. Како подолу на сликата :


Карактеристики на производот

Големина:
Silver Glossy, Matte Black
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
V0000007
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Објектот Должина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
Материјал Тип:
Метал
Одговара за модели на автомобили:
Одговара за за Работ Kuga Избега EcoSport

Поврзани производи