• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВА Скала Кука Риба Тежина Мини Виси Скала Џеб Преносни 50kg LCD Дигитален Виси Багаж Пондерирање Риболов Кука Скала

НОВА Скала Кука Риба Тежина Мини Виси Скала Џеб Преносни 50kg LCD Дигитален Виси Багаж Пондерирање Риболов Кука Скала

 
DEN 164.16

Стока
Во продавницата


Спецификации :
1. Производство големина : 85*50*20mm
2. Боја : Црна
3. LCD големина : 32*20mm
4. Единица : КГ/LB/ЏИН/МЛ
5. Капацитет/ дипломирање : 40 KG/d=10g ; 10 Kg /d=5g
6. Orror : ±2d
7. Температурата Orror:±2℃
8. Lock Functions:Автоматско заклучување или рачно заклучување.
9. Напојување : 2*AAA батерии ( Не се вклучуваат )
Други Карактеристики и Функции :
1. Го Носат-отпорни, ABS школка капак.лесно да се печати лого и ликови.
2. Авто затвори во 120seconds;зачувате енергија, 2*AAA батерии,долг живот.
3. Со сина светлина или без светлина.
4. Ниска моќност индикација и преоптоварување индикација;
5. Материјал : носат-отпорни, и силна ABS школка, Висока точност и стабилна оптоварување ќелија, од не ' рѓосувачки челик кука.
6. Пакување спецификација : 59*27.5*20cm;
Користење и примена :
1. Широко се користи во семејството мерење,мерење багаж/багаж/куфер;мерење зеленчук;мерење риба;мерење на животните и на други можни мерење.Тоа е популарна во travellling и активности на отворено.Тоа е добра присутни/подарок за пријатели/роднини.
Пакетот Вклучува :
1pc * Виси Скала.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Меша и опрема
Со Стигнале Нога или Не:
No
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Други
Род Должина:
1.8 m
Риболов Прачка Категорија:
Други Род
Број На Модел На:
N1118-01
Позиција:
Река
Материјал:
Пластични
Тип:
Виси Скала
Материјал:
Пластични
Напојување:
ААА Батерии
Дисплеј Тип:
LCD
Точноста:
0.01 g
Големина:
85x50x20mm
капацитет :
0.01 до 50kg
Работат на струјата:
светлото ≤10mA, светлото исклучување ≤5mA
Operationg Температура:
10-40c
Струја на Државата:
≤ 1µA
боја :
Црна
Номинална Оптоварување:
50kg

Поврзани производи