• Цената е намалена.
  • Свеж
Романтични Свеќа Носителите На Мебел Бојадисана Табела Свеќи Вечера Дома Декорација Убавина Свеќи Носители Декорации

Романтични Свеќа Носителите На Мебел Бојадисана Табела Свеќи Вечера Дома Декорација Убавина Свеќи Носители Декорации

 
DEN 4703.04
DEN 3292.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note : мали светилник е само погодна за 2 инчи под свеќа
Свеќи треба да се купи на друг начин


Карактеристики на производот

Бренд Име:
sunchamo
Стил:
Класичен
Материјал:
polyresin
Тип:
Свеќа Стојат
Употреба:
Дома декорација

Поврзани производи