• Цената е намалена.
  • Свеж
А+7 инчен Пластична фолија / капацитивни екран на допир digitizer стакло за QYSTERS T72X 3G таблет компјутер средината на поправка

А+7 инчен Пластична фолија / капацитивни екран на допир digitizer стакло за QYSTERS T72X 3G таблет компјутер средината на поправка

 
DEN 240.00

Стока
Во продавницата


А+7 инчен Пластична фолија / капацитивни екран на допир digitizer стакло за QYSTERS T72 X 3 G таблет компјутер средината на поправка
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Ве молиме отворете вашата машина проверете екранот на допир конектор кабел и бројот на него, пред место на цел; од една таблета може да имаат различни верзија на екранот на допир, или на LCD екранот ,ако не може да се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас . Ве молиме тест предмети функција пред да го инсталирате на вашиот таблет(треба да проверите со вашиот таблет, сè е во РЕД!)
4. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Кога сте примиле парцела ве молиме направете фотографија на пакетот или снимете видео кога ќе ја отворите(во случај на пакет оштетени во транзит,ние треба ова за докази во спорот.Ви благодариме за разбирањето !
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Внимание

*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Време На Испорака :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за QYSTERS T72X 3G
боја:
црна/бела
кодот:
за QYSTERS T72X 3G
is_customized:
Yes

Поврзани производи