• Цената е намалена.
  • Свеж
Универзална 2 парчиња Водоотпорен Автомобил Дење Работи Светлина 6 LED светилки drl дневна светлина Бела 12V DC Главата Светилка за Надворешни Светла

Универзална 2 парчиња Водоотпорен Автомобил Дење Работи Светлина 6 LED светилки drl дневна светлина Бела 12V DC Главата Светилка

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


започнете
крајот
LED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина загадувањето-бесплатно, без бучава, немешање, како резултат на постојан проток контрола на технологијата на напредни прозрачна униформа, светло-обоени целосна и трајна константа.
кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена Fitment : Универзална за Ауди и Сите 12 V Возила Спецификации : SKU : A018-10-w Состојба : 100% Сосема Нов Работен Напон : DC 12 V-24 V Работат на струјата : DC 1.12 Моќ по Парче : 12 W (2 W по LED) Времетраење на работа : ≥24 Hours Работна температура : ≤40 Centigrade извор на Светлина : 6pcs висока моќност Led светла Боја : Бела Боја : Црна (Како пик) Материјал : ABS Пластика Големина на(Секој) : 15.5 cm x 3.5 cm x 1.7 cm / 6.1" x 1.38" x 0.67" (L*W*H) Тежина : 0.2 KG
Карактеристики : Brand new L Форма eagle eye светлина Стилски Дизајн и Супер-Светли LED Погоден за 12 V возила Трајни висока температура, супер-светли, долг живот-век ПРЕДВОДЕНА Shakeproof, dustproof, водоотпорен и отпорен на корозија Висок квалитет Дење Работи Светлина, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки Помага во спречување на денот раководител-на и пред агол судири Високо ефикасни, заштеда на енергија и Долг Животен Век Лесна инсталација на Пакетот Вклучува : 2 x LED Дневни Работи Светла Сите потребни Врска Жица, Завртки и Навртки


Карактеристики на производот

Објектот Дијаметар:
15.5cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Бренд Име:
RJOKTEAM
Објектот Тежина:
0.23kg
Име На Модел:
Универзална
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи