• Цената е намалена.
  • Свеж
Дрво склони дупка локатор прирачник склони дупка менгеме вежба 9mm дупчење склони дупка локатор на Дрво вежба алатка

Дрво склони дупка локатор прирачник склони дупка менгеме вежба 9mm дупчење склони дупка локатор на Дрво вежба алатка

 
DEN 6384.00

Стока
Во продавницата


Дрво склони дупка локатор прирачник склони дупка мида стр вежба 9mm
дупчење склони дупка локатор на Дрво вежба алатка
Сликата покажува :
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Машина За Дупчење
Број На Модел На:
FL1809
Број На Производ:
FL1809

Поврзани производи