• Цената е намалена.
  • Свеж
Новата 3D DIY Круг Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Везови Пурпурна Јоргованот Флорални Кристал Кристал Вежба Везана Комплет D1412

Новата 3D DIY Круг Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Везови Пурпурна Јоргованот Флорални Кристал Кристал Вежба Везана Комплет

 
DEN 375.36
DEN 225.00

Стока
Во продавницата

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Постојат 447 бои .


Карактеристики на производот

Големина:
25x20cm Square, 30x25cm Square, 40x30cm Square, 50x40cm Square, 60x45cm Square, 80x60cm Square, 25x20cm Round, 30x25cm Round, 40x30cm Round, 50x40cm Round, 60x45cm Round, 80x60cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
кинески стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Поврзани производи