• Цената е намалена.
  • Свеж
Новиот Дизајн Црно и Бело Геометриски Модел Перница Случај Плоштадот 18x18 Инчи Декоративни Свадба Перница Перница Случај

Новиот Дизајн Црно и Бело Геометриски Модел Перница Случај Плоштадот 18x18 Инчи Декоративни Свадба Перница Перница Случај

 
DEN 143.52
DEN 136.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Памук и Spandex
Големина : 45см*45см
Затворање : Скриен Патент
Карактеристики :
Сосема Нов и висок квалитет.
Перница случај направени од памук, мека, издржливи, перат, и лесно да се чисти.
Може да се создаде удобна атмосфера за вашиот дом, многу бои на располагање.
Светли бои,може да биде многу добро да ги красат вашата дневна соба,студија,спална соба,трпезарија итн.
Пакет се вклучени : 1 Buc Перница Случај (не вклучуваат перница внатрешен)


Карактеристики на производот

Големина:
450*450mm
Бренд Име:
AhLoyalty
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
40
тема count:
300TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел
Шаблон Тип:
Геометриски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No

Поврзани производи