• Цената е намалена.
  • Свеж
100Pcs 25V 470UF 470UF 25V Алуминиум electrolytic кондензатори Димензии 10*13MM 25 V / 470 UF Electrolytic capacitor

100Pcs 25V 470UF 470UF 25V Алуминиум electrolytic кондензатори Димензии 10*13MM 25 V / 470 UF Electrolytic capacitor

 
DEN 317.28

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Состојба:
Нови
Тип:
capacitor
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.13kg (0.29lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи