• Цената е намалена.
  • Свеж
Преносни USB Endoscope 10мм Сонда 2 Led 4XZoom Инспекција Видео Камери 54 степени Агол на Гледање

Преносни USB Endoscope 10мм Сонда 2 Led 4XZoom Инспекција Видео Камери 54 степени Агол на Гледање

 
DEN 6624.00
DEN 5829.00

Стока
Во продавницата


Преносни USB Endoscope 10мм Сонда 2 Led 4 XZoom Инспекција Видео Камери 54 степени Агол на Гледање


Карактеристики на производот

Бренд Име:
niusiwen
агол на гледање:
54°
Фотографирање Резолуција:
640*480
Број На Модел На:
vc501

Поврзани производи