• Цената е намалена.
  • Свеж
1pc МКС TMC2130 V1.1 Stepstick Stepper Моторни Возачот SPI со Топлина Мијалник Ултра-молчи Одлична VS TMC2100 TMC2208 TMC2130 V1.0

1pc МКС TMC2130 V1.1 Stepstick Stepper Моторни Возачот SPI со Топлина Мијалник Ултра-молчи Одлична VS TMC2100 TMC2208 TMC2130

 
DEN 704.64
DEN 493.00

Стока
Во продавницата


1pc МКС TMC2130 V1.1 Stepstick Stepper Моторни Возачот Модул со Топлина Мијалник Ултра-молчи Одлична VS TMC2100 TMC2208 TMC2130 V1.0 На TMC2130 само може да се користи за SPI . пакет оглас : 1 X TMC2130 V1.3 1 X Топлина Мијалник 4 X Кабел ( едно лице само една шрафцигер ) тоа Како да го користите Trinamic TMC2130 со РАМПИ 1.4 во SPI режим :
https : //www.youtube.com/watch?v=AVHVCPc FHUs&t=449s


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Возачот
Бренд Име:
FYSETC
Број На Модел На:
TMC2130 V1.1
боја:
Бела
Модул Број:
МКС TMC2130 V1.1
Одговараат на:
3d печатач делови
со топлина мијалник:
Yes
подарок:
Screwdrivers
Функција:
stepstick
Големина:
0.59 во*0.79 во*0.47 во
Предност:
super silent
Функција:
МКС TMC2130 V1.1 Stepstick Stepper Моторни Возачот Модул

Поврзани производи