• Цената е намалена.
  • Свеж
Mimiyagu Луксузни Шарени Бисер Pendant Писмо 5 Pendant Жени со Висок Квалитет cc Ѓердан Накит

Mimiyagu Луксузни Шарени Бисер Pendant Писмо 5 Pendant Жени со Висок Квалитет cc Ѓердан Накит

 
DEN 623.52

Стока
Во продавницата


познатиот бренд neckless цвеќиња долго бисер sautoir колиер femme perle ѓердан collares largos жените додатоци
...................................................................... Answer : ___________________________ Note :
1.Сите стоки во оваа продавница е 100% како display of real снимање,светлината предизвика некои слика хроматските аберации , ве молиме да преовладуваат во вид! ако не може да ја прифати precence на мало боја различни ,ве молиме да се разгледа внимателно.
2.сите големина е прирачник за мерење ,тие може да биде liitle мали differentce.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
CC Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Pendant Големина:
cc ѓердан
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
mimiyagu
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Легура
Процес На Преработка:
Капки масло
Тип:
бренд ѓердан
моделирање:
Цвеќиња и растенија
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Дали multilayer:
Yes
продолжен синџир:
Подолу 10cm
Периметар:
51cm (inclusive) -80см (inclusive)

Поврзани производи