• Цената е намалена.
  • Свеж
XQ мода нови креативни накит Цинк легура глеѓ капка глазура елени златно - обоените области за brooch за womem и мажите прибор за Облека

XQ мода нови креативни накит Цинк легура глеѓ капка глазура елени златно - обоените области за brooch за womem и мажите прибор

 
DEN 285.60
DEN 257.00

Стока
Во продавницата


политика за испорака
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-30 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-50 работни дена или подолго за испорака.
Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Бренд Име:
XQ
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
jfhq

Поврзани производи