• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Жешка 10pcs 18mm circularity Diy Прибор за Облека Кристал злато brooch рамен Покана за Свадба накит Додатоци

Нова Жешка 10pcs 18mm circularity Diy Прибор за Облека Кристал злато brooch рамен Покана за Свадба накит Додатоци

 
DEN 109.44
DEN 104.00

Стока
Во продавницата

Додатоци Тип : Кристал Додатоци
Големина : 18 mm
Мвр : 12 mm
Број : w196
Материјал : злато / месинг / кристал
Количина : 10 PC / set
100% рачно изработени, 100% фото вистински шут
Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union. Pls се направи исплата во рок од 5dias по ленс, за да може да се подготви стоки и испрати како е можно поскоро. Слободни : 1. Точна адреса детали и телефонскиот број на располагање се потребни за транспорт на капка цел. 2. Ние се огласи за стоки и грижата за доброто на клиентот, сепак, ние не може да преземе одговорност за даноци и царински давачки за увоз дополнителни може да се случи, pls проверете со вашиот локален обичај прописи пред да нарачате. 3. Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 - 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо, ве молиме да изберете друг начин на транспорт, како што се DHL, Fed Ex или UPS-от како ви се допаѓа Повратни информации : Вашите позитивни повратни информации е многу ценети, pls осветлуваат 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !! Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, pls контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни. Голема набавка : цел на мнозинството е топло добредојде, pls не двоумете се да не контактирате за повеќе конкурентни цени, ако имате количината цел. Пакување : Сите производи се добро спакувани за да се спречи оштетување за време на транспортот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
YVLAH
Објектот Тежина:
3g
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Број На Модел На:
18mm
Производ Карактеристики:
сјајна
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
1.8cm
Големина:
18MM
Внатре:
12mm

Поврзани производи