• Цената е намалена.
  • Свеж
Надворешни Кулер USB Ладење Вентилатор за Nintend Switch Playstand Десктоп Стојат Прилагодливи Агол Свитлива База Заградата За Префрлање НС

Надворешни Кулер USB Ладење Вентилатор за Nintend Switch Playstand Десктоп Стојат Прилагодливи Агол Свитлива База Заградата За

 
DEN 363.84
DEN 346.00

Стока
Во продавницата


Опис : 1.【Заградата&Фан】 заградата е опремен со 3-инчен DC brushless фан со брзина од 3500 ВРТЕЖИ во минута. Ние обезбедуваме USB напојување линија, чија должина е 27 инчи.
2.【Мултифункционален Заградата】 Тоа може да се излади мобилни телефони, таблет Компјутери и на конзола(за nintendo switch додатоци), за да се заштити вашата љубов машина и продолжување на работниот век. Таа користи usb интерфејс за напојување, додека има USB приклучоци што навивачите да се поврзете со, и може да се користи.
3.【Свитлива, мали】 Постои преклопување на копчето на страната на протезата, може да се реализира на 270° прилагодување на агол на заградата ако го притиснете надолу, која ви овозможува да се одржува секогаш најмногу удобно држење на употреба. На грлото на ' рбетот и lumbar прешлен се веќе inconvenienced. Го штити вашето здравје, од време на време. Виткање на платите се помали и лесно да се носат, што го прави вашето патување полесни.
4.【Материјал и Процесот】 На фан мотор усвојува чист бакар емајлирани жица, која има помала потрошувачка на енергија и поголема енергија од ветер. Воздухот штекер усвојува алуминиум алуминиумски панел, и да се на дисипација на топлина е побрзо. Четири круг не се лизга душеци направени од силика гел се заштити вашата љубов машина ефикасно.

Спецификација :
Боја : Црна
Големина на : 6.3*3.9*1.2 инчи (16*10*3 cm)
USB кабел должина : 27 инчи
Примена : Мини USB подлога за ладење и држач за iphone, ipad и други паметни мобилни телефони, таблети
Пакет содржи : 1 * вентилатор носителот


Карактеристики на производот

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Со USB:
Yes
Број На Модел На:
YXPJ00750BK
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
is_customized:
yes

Поврзани производи