• Цената е намалена.
  • Свеж
ACRMRAC Жените Оригинални Пролет и есен Висока половината патент Широк нога панталони Крои панталони секојдневен панталони

ACRMRAC Жените Оригинални Пролет и есен Висока половината патент Широк нога панталони Крои панталони секојдневен панталони

 
DEN 3024.00
DEN 2570.00

Стока
Во продавницата

Име на производ : Широк нога панталони Ткаенини : 96% полиестер, spandex 4% Карактеристики : мека, мало истегнување, удобно, дише ГОЛЕМИНА ПОЛОВИНАТА(CM) КОЛКОВИТЕ(CM) БЕДРОТО(CM)
НОГАТА
ОТВОРАЊЕ(CM) ДОЛЖИНА(CM) S 66 85 49 58 104 M 70 88 51 59 104 L 73 91 53 60 105 XL 76 94 55 61 105 XXL 79 97 57 62 106 XXXL 82 101 59 63 106


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
K0071
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
ACRMRAC
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
широк нога панталони
Материјал:
96% полиестер, spandex 4%

Поврзани производи