• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Пристигнување Стил на Оригиналната Josephina 28cm MC Мода Девојка Кукла за Девојка Колекција Играчка

Нови Пристигнување Стил на Оригиналната Josephina 28cm MC Мода Девојка Кукла за Девојка Колекција Играчка

 
DEN 1560.00
DEN 936.00

Стока
Во продавницата


Нови Пристигнување Стил на Оригиналната Josephina 28cm MC Мода Девојка Кукла за Девојка Колекција Играчка
Големина : За 28cm Продавачот препорачуваме возраст : >3 години Материјал : MC Мода Девојка Кукла / Josephina Водечките Модни Оваа играчка да може ефективно да се развие детските емоции, визија и интелигенција Најдобрите подароци за децата во Божиќ Ден, Црн петок, Роденден, Децата Ден, итн. Совет : очите се 3 D очи, и eyelash е висока симулација . Навистина Навистина многу убава .и тоа е 5 зглобови кукла. За пакет : квалитетот на "мало кутија" и "не на мало кутија" е ист . само "не мало поле" ќе спаси многу тежина и цена .


Карактеристики на производот

Големина:
Retail Box, No Retail Box
Тип На Објект:
Кукли
Батеријата:
без батерија
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Смола
Карактеристики:
Цртан Филм,Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
28cm
Број На Модел На:
ИГРАЧКА-КУКЛА-131-8
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Предупредување:
Без Топлински !
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
Josephina
Пол:
Девојки
Пакетот Вклучува:
како можете да изберете слика
Додатоци Тип:
Оригиналниот Josephina Мода Кукли

Поврзани производи