• Цената е намалена.
  • Свеж
wxrwxy наводнување женски 1/2 за 3/8 цревото конектор 1/2 навој конектор крајот капа barb фитинг 8/11 5pcs

wxrwxy наводнување женски 1/2 за 3/8 цревото конектор 1/2 навој конектор крајот капа barb фитинг 8/11 5pcs

 
DEN 130.56
DEN 102.00

Стока
Во продавницата


Наводнување женски 1/2 за 3/8" цревото конектор 1/2" навој конектор крајот капа barb фитинг 8/11
Пакување : 5pcs
Градина Женски 1/2 Конектор, 8/11 Црево Адаптер, 9/12 Црево Фитинзи, Навој Конектор, Фина Изработка, Сигурен Квалитет, Прецизност Обработка Шприц, Стабилни Перформанси, Не-Токсични, Вкус Слободни. долготрајни.
Големина на слика :
Во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.


Карактеристики на производот

Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WXRWXY
Пластични Тип:
ABS
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Стандард:
ANSI
Број На Модел На:
1/2
Материјал:
Пластични
Име:
8/11 конектор
Детали Слика:
Види Слика
тема врска:
G1 / 2
Користење На Опсег :
8/11 црево 9/12 црево
квалитет:
Не-токсични и невкусна
Стандард:
Женски 1/2
Карактеристики:
Анти-носат
боја:
Зелена
Пакување:
5pcs
Тежина:
50g

Поврзани производи