• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња бесплатен превозот за ФОЛКСВАГЕН Палење Серпентина 022 905 100N /G /A/ D /K 022905715C

2 парчиња бесплатен превозот за ФОЛКСВАГЕН Палење Серпентина 022 905 100N /G /A/ D /K 022905715C

 
DEN 1958.40

Стока
Во продавницата


2 парчиња бесплатен превозот за "ФОЛКСВАГЕН" Палење Серпентина 022 905 100 N /G /A/ D /K 022905715 C
Нашата сертификат
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : која е вашата главна бизнис?
A : Ние можеме да снабдување со разни на Авто калеми за палење, имаме 500 дел нема за избор, ве молиме контактирајте со нас. ние би сакале да ви помогнат да го најде вистинскиот.
П : Како да се обезбеди правилна палење серпентина?
A : Ние се потврди калеми за палење зависи од дел не/ oem не, ве молиме да се осигурате OEM НЕ е исто со нас, ако не се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас, ние би сакале да ви помогне.
П : која е вашата гаранција?
A : Производи имаат проблеми со квалитетот во рок од 1 година бидејќи ние испрати, ние би сакале замени со нови една за вас, откако доби оштетена една кои по нашите технички оддел тестирани, ако е нашата калеми за палење на квалитетот проблем, ние може да се плати на товарни провизија и го испрати на нови една за слободни.
П : Методи За Плаќање?
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
П : Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
П : Пратката
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука. Тел. : 86 731-85522049 Факс : 86 731-84124669 Мобилен : 008618975147426 Skype : Сончево долго Whatsapp : +8615675497165
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.


Карактеристики на производот

Производителот Дел Број:
022905715C
Осветленост Дел Број:
022 905 100N
Тип:
Затворена Магнетно
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Германија
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
hifuly
Материјал:
метал смола и бакарна жица
Име на производ:
палење серпентина
О. е. Не:
022 905 100N
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
Место на Потекло:
Хунан, Кина (Копно)
сертификација:
TS 16949
Погоден модел:
Mistsubishi
Материјал:
Пластика метал гума
време на испорака:
3 работни денови
боја:
исто како на слика

Поврзани производи