• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нова Мода машки Фармерки Кул Streetwear Светло Сина Искинале Потресени Прави Дупка Фармерки Distroyed Тенок Одговара Тексас Outwear

2018 Нова Мода машки Фармерки Кул Streetwear Светло Сина Искинале Потресени Прави Дупка Фармерки Distroyed Тенок Одговара Тексас

 
DEN 849.12
DEN 849.00

Стока
Во продавницата

клиенти сите се наши пријатели.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката 4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyin g.100% money-back Загарантирани! Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за размена на нова. Производот во пратката не е во согласност со производот. Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Продавница сопственикот работен ден од понеделникSaturday9?00 AM23 : 00 ЧАСОТ.) Shiping Време : Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна Проценува време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Производите добиени се нецелосни.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Податоците единици на големината табела се обично СМ или Инчи, па ве молиме да се внимава на нив. Производот примена е лоша Или квалитетот не е во согласност. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека : нашиот објект е Азија големина, работи многу мали,
ве молиме цел 1-2 големина до, или ве молиме confiorm мерењето пред да изберете големина. Испорака : продуктите ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.Ние ги сноси сите трошоци за враќање малување на стоки 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви посебни барања
Врати/Замена Политика :
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.Бидејќи царинскиот во посебните земји се потешко ? Многу од нашите логистика опции не се достапни, бидејќи на високи тарифи.


Карактеристики на производот

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
201801
Стил:
Панк Стилот
Должина:
Full Length
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Лента
Одговара Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
Медиум
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Дебелина:
Midweight
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас

Поврзани производи